AKTUALNOŚCI

WIEŚCI OD NAS

Ta strona służy do komunikacji z Wami.  Tutaj zamieszczamy informacje, którymi chcemy się podzielić. Z czasem rozbudujemy to narzędzie, ale... to jeszcze nie teraz. 

POZOSTAŃ Z NAMI

Zobacz nasze filmy.

Poniżej prezentujemy filmy promujące Industry Suppliers, które są jednocześnie przykładem realizacji Twojego filmu, który możemy przygotować na potrzeby konferencji.

lipiec 2019

ZWIASTUN KONFERENCJI

Zwiastun filmowy przygotowany przez nasz zespół. Ta forma komunikacji posłuży nam częściej do komunikacji z Państwem.

SPRAWDŹ
lipiec 2019

REKLAMA DLA UCZESTNIKÓW

W tym filmie prezentujemy naszą ofertę reklamową dla uczestników chcących wyróżnić swój produkt. To najtańszy i najskuteczniejszy sposób dotarcia do grupy docelowej.

SPRAWDŹ
lipiec 2019

WAKACYJNA OBNIŻKA

W okresie wakacyjnym oferujemy specjalne ceny dla osób rejestrujących się w opcji "first minute". 

TO JUŻ 20 LAT W PRZEMYŚLE!

Doświadczenie.

W 1999 roku zaczęliśmy naszą przygodę z przemysłem od współpracy z branżą motoryzacyjną. Swoje doświadczenie szlifowaliśmy współpracując z wymagającymi markami jak Toyota, Volkswagen, General Motors, MAN, Skoda, Bosch, TRW, Delphi, Mahle, Wabco i wieloma innymi. A od kilku lat wspieramy firmy przemysłowe wielu branż, wykorzystując nasze najlepsze doświadczenia z motoryzacji.

Obroty.

Według ostrożnych kalkulacji, swoją działalnością przyczyniliśmy się do obrotu w wysokości kilku miliardów euro pomiędzy naszymi klientami. 

Upominek.

W związku z Jubileuszem 20 lecia aktywności w obszarze wsparcia firm przemysłowych, każda firma uczestnicząca w konferencjach Auto Forum w latach 2002-2005 otrzyma od nas upominek i rabat 50% dla drugiego uczestnika. W tym celu prosimy o kontakt z organizatorem.